ויזות והגירה לארה"ב

ויזות והגירה לארה"ב

ויזות והגירה

מאז ומתמיד, אנשים מסביב לעולם גילו עניין בנושא ויזות והגירה. כמו שאומרים: "הדשא של השכן ירוק יותר"- כך גם נתפשים החיים במדינות שונות – אם בתנאי עבודה, שכר וכיוב' ואם בעניין איכות חיים וכדו'. הטבע של האדם הוא לחפש את החיים הטובים יותר, הנוחים יותר והנחשקים יותר.

ישנן מדינות צפופות אוכלוסין שאינן מחפשות ואינן מברכות מהגרי עבודה וישנן מדינות דלי אוכלוסין ויזמות המשתוקקות ליזמים, אנשי עסקים ותגבורת לשוק העבודה עם מומחים ועם פועלים.

אולם גלי הגירה לא מבוקרים שאינם מתאימים לצורכי המדינה עלולים להציף את שוק העבודה עם מהגרי עבודה התופסים מקומות עבודה מאזרחים ותושבים חוקיים. בהרבה מקרים מהגרי העבודה הבלתי חוקיים נכונים לעבוד בשכר נמוך באופן משמעותי מהשכר הריאלי באותם התחומים בהם המהגרים עובדים. כתוצאה מכך, אזרחי ותושבי המדינה נפלטים משוק העבודה ומתדפקים על דלתות הממסד הן בדרישה לדמי אבטלה והן לסיוע כספי נוסף. התופעה מכבידה על מוסדות הרווחה.

על כן, כדי למלא את חובתן כלפי אזרחי ותושבי מדינתם, נבחרי הציבור מסדירים את תנאי ההגירה וישיבה במדינה באמצעות חוקי הגירה – כללים הקובעים אלו נתינים זרים יעברו דרך שערי המדינה ובאילה תנאים.  חוקי הגירה ברוב המדינה כוללות מענה לאיחוד משפחות ומסדירים כללים לקליטת זרים כמשקיעים ובשוק העבודה בהתאם למדיניות המדינה ולצורכיה. הרבה מדינות גם חתומות על אמנות המסדירות את תנאי קליטתם של פליטים ו/או רדופים ו/או מאויימים במדינתם המבקשים מקלט מדיני.

משרד עורכי דין קלרפלד מתמחה בכל סוגי ויזות והגירה לארצות הברית ולישראל וישמח לעמוד לשירות הלקוחות בייעוץ בנושא ויזות והגירה, בהכנת בקשות לויזות והגירה וכן לסיוע בפיתרון לבעיות הקשורות לויזות והגירה כגון סירוב ויזות ארה"ב וישראל, סירוב כניסה לארה"ב או לישראל קבלת מידע מרשויות ההגירה תחת חוק חופש המידע ועוד.

עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים, טיפול בלמעלה מאלף תיקים מול רשויות ההגירה וקונסוליות ארה"ב ברחבי העולם וכן עם חברות בלשכת עורכי הדין להגירה בארה"ב ולשכת עורכי הדין בניו-יורק, ניתן לקבל את כל השירותים המשפטיים הקשורים בנושא הגירה, ויזות ואשרות עבודה, עסקים ו-relocation לארה"ב באמצעות המשרד.

משרד עורכי דין קלרפלד מתמחה בכל הנושאים הקשורים לויזות והגירה לארה"ב, לקנדה ולישראל. לפרטים נוספים צרו קשר.