הגירה לארה"בהגירה לארה"ב? זה בהחלט אפשרי! איך בדיוק? אם יש לכם מיליון דולר (1.000.000$) להשקיע זה מאוד יקל עליכם ואם לא – אז יש גם דרכים נוספות.

כניסה למדינה כמו גם שהייה ועבודה בה, נמנים בין זכויות היסוד של אזרחי אותה המדינה.  אולם, לעיתים יש למישהו עניין להעתיק את מקום מגוריו ולהתחיל מחדש במדינה אחרת. לעיתים הוא הכיר בת זוג לחיים ממדינה זרה ומבקש להתחתן ולעבור למדינה של אשתו, לעיתים משפחות מתרחבות וחלקם מהגרים למדינות שונות ולאחר מכן מבקשים להביא את קרובי המשפחה שנותרו מאחור – לשם איחוד משפחות במדינה אליה הגרו. ישנם גם מצבים שאיש עסקים מחפש הזדמנויות עסקיות במדינות שונות ולצורך העניין מבקש להשקיע כסף באותן המדינות ולשם כך נדרשת אשרת ביקור, שהייה או עבודה לצורך השגחה ופיקוח על השקעתו. כמו כן, ישנם אנשים המתגוררים במדינות עניות ו/או לא מפותחות במקומות שאין עבודה או תנאי מחייה נוחים ורבים מאזרחי אותן מדינות מבקשים לברוח למדינות מפותחות יותר במטרה לעבוד ולפרנס את עצמם ואת משפחותיהם בכבוד.

מדינות רבות מנהלות מדיניות קשוחה לעניין כניסת עובדים זרים ושהיית זרים בכלל בתחומן – כדי לשמור על רמת החיים ועל מקומות עבודה לאזרחיהם וכדי לשמור על כלל האינטרסים של המדינה. בשל כך, רוב מדינות העולם מחוקקות חקיקת הגירה מפורשת ומפורטת כדי לשמור על האינטרסים הדמוגרפיים, כלכליים וכיוב' של אותה המדינה.

במידה והנכם מתעניינים בהגירה לארה"ב, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמכיר את התחום!

לתיאום פגישה צלצלו כבר היום:

09-8995871

הגירה – היא לא עניין של מה בכך. מדובר בהליך המורכב ממספר רבדים וכל טעות בדרך עלולה לגרום לכך שלא תוכלו להגר לארה"ב ולהתייחד עם אהובכם ו/או משפחתכם, או לחלופין לפספס הזדמנות עסקית או מקום עבודה אטרקטיבי. תחילה עליכם לבחון איזו סוג ויזה מתאימה לנסיבות הספציפיות למקרה שלכם. ישנן מספר סוגי ויזות לארה"ב כגון: ויזות הגירה לארה"ב על בסיס עבודה, ויזות לארה"ב על בסיס משפחה (קרובי משפחה מדרגה ראשונה שהנם אזרחי ארה"ב ובעלי גרין קארד), ויזות לארה"ב עבור משקיעים, ויזות הגירה לארה"ב עבור אמנים וויזות הגירה לארה"ב עבור סטודנטים.

ייתכן שמספר סוגי ויזות מתאימים לנסיבות שלכם, ועל כן צריך להשכיל בבחירה של סוג ויזה המתאימה ביותר עבורכם.
בהמשך עליכם לבדוק מהן הדרישות והקטגוריות הנדרשות על פי דין ההגירה, בנוגע לויזה אותה אתם מעוניינים להשיג ולבחון האם אתם עומדים בהן. לדוגמה: ייתכנו מקרים בהם עליכם להשיג מסמכים על מנת לעמוד בקריטריונים ולפנות לגופים מסוימים בארץ ובמדינות שונות.

ולבסוף – עליכם להגיש את הבקשה בהתאם לפרוצדורה הנדרשת ובהתאם לסוג הויזה אותה אתם מעוניינים לקבל. גם בשלב זה חשוב להתייעץ בעניין עם עורך דין מומחה לדיני הגירה. אי ידיעת הפרוצדורה או לחלופין טעות בהגשת הבקשה יכולה לגרום לעיכוב של שבועות, חודשים ולעתים גם שנים בהשגת הויזה המבוקשת ואפילו למנוע מבעדכם להשיג את הויזה המבוקשת לצמיתות.

משרד עורכי דין קלרפלד מסייע בכל הקשור לויזות והגירה לארה"ב לרבות הגשת בקשות לויזות עבודה, ויזות משפחה, ויזות נישואין, ויזות עסקים וביקור ועוד….

לתיאום פגישה צלצלו כבר היום:

09-8995871