ייצוג בבתי המשפט

ייצוג בבית המשפט

כאשר אתם שמים מבטחם בידי עורך דין וסומכים עליו שיטפל בעניינכם בצורה המקצועית ביותר, עליכם לוודא תחילה כי מדובר בעורך דין המתאים ביותר לייצוג בבית המשפט בהתאם לנסיבות המקרה.

במקרים רבים, הטיפול בתיק שלכם לא מצריך בכלל ייצוג בבית המשפט. למשל: בחוזים בהם אתם נעזרים בעורך דין על מנת שיוודא שהחוזה תואם את האינטרסים שלכם כגון חוזה עבודה מול המעסיק, בעסקאות מקרקעין, בענייני מיסים ועוד מקרים רבים נוספים. במקרים אחרים, בהם התיק מגיע לבית המשפט, או עתיד להגיע לבית המשפט, חשוב לבחור בעורך דין מומחה ובעל ניסיון בכל הקשור בייצוג בבית המשפט הכולל הופעה אל מול שופט. עורך דין בעל ניסיון כאמור, או במילים אחרות ליטיגטור טוב, יכול להיות הגורם המרכזי להצלחתכם או כשלונכם בבית המשפט.

עורך דין המייצג בבית המשפט = ליטיגטור:

עורך דין ליטיגטור הינו עורך דין המומחה בהופעה ובייצוג בבית המשפט אל מול שופט או מספר שופטים בערכאות השונות (בית משפט שלום, מחוזי ועליון). מטרתו של עורך דין המייצג בבית משפט הינה לגרום לערכאה השיפוטית בפניה הוא מופיע להבין את טענותיו של הלקוח שלו ולהעדיפם על פני טענותיו של הצד השני. מדובר במשימה לא פשוטה אשר מחייבת ניסיון רב הן בהופעה וייצוג בבית המשפט והן בכתיבת כתבי טענות אשר פעמים רבות משפיעות על החלטת השופטים.

עבודתו של עורך דין המייצג בבית המשפט מחולקת לשלבים, כאשר עליו להיות מקצועי בכל שלב ושלב מתוך הידיעה כי כל טעות יכולה להשפיע על תוצאות ההליך:
עורך דין המייצג בבית משפט מתחיל בהכנת התיק הכולל בין השאר: איסוף ראיות, ניתוחם, פנייה למומחים במידת בצורך והכנת כתבי טענות.
בשלב הבא עורך הדין בוחר באיזה הליך כדאי לפנות לבית המשפט ולאיזה ערכאה. עורך דין ליגטיגטור מקצועי, ידע להתאים את ההליך המתאים לנסיבות המקרה שלכם ואת סוג בית המשפט והערכאה המתאימים בענין.
המשך עבודתו של עורך הדין הינו אל מול בית המשפט כאשר המפתח להצלחה שלו הינו היכולת לקרוא את המפה ולהשפיע על החלטתו של השופט. התכונות הנדרשות בין השאר מעורך דין המייצג בבית משפט הינם: יכולת תגובה תחת לחץ ולהגיב בזמן אמת, ידע נרחב של הדין והפרוצדורות הקשורות לבית המשפט, יכולות התבטאות גבוהות וביטחון עצמי.

במידה והנכם נמצאים בפתחו של הליך משפטי, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין  המייצג בבית משפט כמה שיותר מוקדם על מנת לבדוק מה הסיכויים שלכם ובאיזה דרך לפעול. משרדינו בעל ניסיון רב בייצוג בבית המשפט ובפרוצדורה המשפטית הדרושה לכך, ויוכל לייעץ לכם מהי הדרך המתאימה והטובה ביותר בהתאם לרצון שלכם ולנסיבות. נדגיש כי משרדינו דוגל בגישה שבית המשפט הוא לא הכתובת היחידה לפתרון בעייתכם ובעזרת הנסיון הרב של עורכי הדין במשרד נוכל לייעץ לכם ולהמליץ מהי הדרך הטובה ביותר על מנת לפתור את הסכסוך או הבעיה בא הנכם נמצאים.

 לפנייה לעורך דין המומחה בהופעה וייצוג בבית המשפט צרו קשר